“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/ Modelja tregon çfarë ndodhte në prapaskena


Belinda Dragoti, është bukuroshja e cila u bë e famshme rreth dy vite mëparë, kur zëvendesoi bjonden Kejvina Kthella, në emisionin ‘Xing’. E ftuar së fundmi në ‘Glamour Zone’ në ORA, Belinda si asnjëherë më parë tregoi disa prapaskena, për moderatoren Ester Bylyku, si pjesë e rubrikës ‘Pyetje Hot’. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

“A ke patur ndonjë moment që ti je ndjerë e ofenduar nga Ermali? Mbase ai e ka bërë padashje?” – pyeti gazetarja. Belinda Dragoti: Po, në fillimet e emisionit, ndihesha e ofenduar për cdo gjë. Ermalit i merrja cdo gjë për keq, dhe në prapaskenë më thoshte: ‘Po bëjmë shaka, për emisionin, mos u ofendo’ (qesh). Më pas, kur u njohëm nuk i merrja më asgjë për keq.
Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "“Ndihesha e ofenduar nga Ermali”/ Modelja tregon çfarë ndodhte në prapaskena"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*