Nervozohet keq Mërgimtarja “O ju katunar, mjelni lopën” Harruat që hanit bukë me pasul/ VIDEO


Një emigrante shqiptare po bën xhiron e rrjetit pasi ka publikuar një video në mediat sociale. Vajza bionde, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije, dëgjohet teksa jep ‘leksione’ për shqiptarët që shkojnë në emigrim dhe për mënyrën se si ata i shpenzojnë lekët /Pamje mePosht. Më tej ajo thekson se shqiptarët e tillë, harrojnë se nga vijnë dhe se kanë ngrënë fasule gjithë jetën dhe kanë mjelë lopë Hvp foton e me p0 shtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "Nervozohet keq Mërgimtarja “O ju katunar, mjelni lopën” Harruat që hanit bukë me pasul/ VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*