Nga 459 deri në 5800 euro nata: Ja resorti luksoz ku qëndroi Albin Kurti


Kryeministri i Kpsovës, Albin Kurti po qëndron në njërën nga hotelet më luksoze në Greqi. Qëndrimin e Kurtit në hotelin luksoz “Grand Resort Lagonissi” e ka zbuluar ish kryeministri i Greqisë, George Papandreou, në një shkrim në llogarinë zyrtare në Facebook, ku shprehu mirëpritje për Kurtin dhe familjen e tij. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Hoteli luksoz „Grand Resort Lagonissi”, ku po qëndron kryeministri Kurti shihet të jetë njëri nga hotelet më luksoze, shkruan AlbKos News. Deri në 5800 euro kushton një natë në këtë hotel. Ndërkaq çmimi më i lirë kushton hiç më pak se 459 euro/nata. Vlen të theksohet se Kurti ka bashkëshorten norvegjeze, e cila ka pagë të najme atje duke punuar si kuadër shkencor.

Ende nuk është verifikuar a po qëndron bërtet kryeministri aty dhe nëse po, në çfarë rrethanash ka shkuar. Kjo, pasi dihet që Kurti ka shkuar atje me ftesë të qeverisë së Greqisë, madje kishte edhe takim zyrtar me kryeministrin grek. Më poshtë keni pamjet e hotelit super luksoz që po qëndron kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


Be the first to comment on "Nga 459 deri në 5800 euro nata: Ja resorti luksoz ku qëndroi Albin Kurti"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*