Nga barku i rrumbullakosur tek biseda e fundit me Gjikon

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Elita Rudi, ka gjetur pak kohë sonte për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Ajo ka realizuar trendin e momentit të pyetjeve, ku duhet të publikojë foto të galerisë së saj që fansat i kërkojnë.

Sigurisht, dikush i ka kërkuar një pozë tashmë që është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe Elita ia ka plotësuar dëshirën.

Siç mund ta shohim nga foto e publikuar, barku i saj është rritur tashmë goxha shumë.

Dikush tjetër i ka kërkuar Elitës të publikojë bisedën e fundit me Gjikon dhe moderatorja s’ka vonuar të postojë një screenshot.

Çifti ka folur për djalin e tyre, Zërin, teksa diskutonin se ç’model do t’i bënin flokët e tij (tipike e prindërve).

lita është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënën për herë të dytë.

Shumë shpejt Zëri do bëhet vëlla i madh i një motre.

Andaj, ajo ka marrë një pushim nga televizioni. Në fakt, e ftuar në “5 data” ajo tregoi se sapo ishte stabilizuar me punën e saj kur mësoi për shtatzëninë e dytë, por shtoi se për familjen i sakrifikon të gjithë, madje edhe punën.

Elita iu rikthye ekranit 1 vit pas lindjes së Zërit dhe me siguri duhet të presim edhe të paktën një vit tjetër që ta shohim sërish në krye të ndonjë emisioni.

Deri atëherë lë të mjaftohemi me intervistat që ajo jep dhe postimet në rrjetet sociale.

Be the first to comment on "Nga barku i rrumbullakosur tek biseda e fundit me Gjikon"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*