Nga Gjer mania jam 34 vjeqe jam ne durres


Pershendetje redaksi e nderuar ka shum kohe qe jom e interesuar te njoftoj nji djal shqiptar te sinqert ejo genjeshtar per momentin jom ne durres tek adriatiku me nji shoqe Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert

Ja Numri Im Jam nje grua 34 v jecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon aNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kl l ko ne rek lam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit.

Be the first to comment on "Nga Gjer mania jam 34 vjeqe jam ne durres"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*