NGUSHLLIME / Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti?


Këngëtari i njohur Muharrem Ahmeti, po kalon një situatë të vështirë. Këngëtari gjendet i shtruar në spital dhe fansat janë alarrmuar nga fjalët që po qarkullojnë për të. / Pаk sеkondа pаs hаpjеs së mа rkеt ingut shfаqеn PAMJET EKSKLUZIVE

Pas përhapjes së lajmit se ai ka kaluar një a tak në zemër, menjëherë ka ardhur reagimi i mikut të tij të ngushtë, në rrjete . Në gjendje jo të mirë, postimi i fundit i Muharrem Ahmetit është prekës. Këngëtari njohur i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti, ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore në spital.

Be the first to comment on "NGUSHLLIME / Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*