Nje e ve dhe e re qe dua vetem qejf ne ket bote

Para do viteve me ka dekur bashkeshorti me te cilin u patem mertuar me an te msytenis dhe ja qe fati e deshti qe asnjeher mos jem e lumtur me te benim diqka veq sa me then marrsheniet i/ntime ishin katast/rofale nuk dinte as nje qejf me ma be a un sa doj te mi perkdhelte gjinjet por edhe te ma lepinte pjesen intime por kot aj dinte veq ta futete mbrenda dhe per dy min u krye u be qka u be hmmm isha deshperuR shum nga jeta dhe tani qe nuk eshte me dua ta shijoj jeten ne maksimum te bej qejf pa fund jam e ndezur dhe dua gjith naten ye rrij zgjuar duke u kn/aqur nuk kam te ndalur jam shum e etur dua burra me pervoj por edhe djem te rrinj qe ti mesoj hmm me kontaktoni pas rek lames ju pres me padurim LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Be the first to comment on "Nje e ve dhe e re qe dua vetem qejf ne ket bote"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*