Njeriu më i pafat në botë: Humb babanë, i digjet shtëpia, e pushojnë nga puna


Stjuardesa 34-vjeçare, Keira Sandid, është gruaja më pa fat në vitin 2020. Nëna e dy fëmijëve, e cila është shtatzënë me të tretin, ishte testuar pozitive me KOVID kur humbi babanë e saj. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Po ashtu ajo u pushua nga puna dhe madje pa shtëpinë e saj të shkatërruar në ditën e Krishtlindjes, duke e lënë atë të pastrehë. Keira Sadid jeton në Sussex, Britania e Madhe, duke cituar fjalët e saj, ajo jetoi një “vit të katastrofë”, duke shtuar se gjërat e këqija po i ndodhnin asaj me njëra-tjetrën. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "Njeriu më i pafat në botë: Humb babanë, i digjet shtëpia, e pushojnë nga puna"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*