Nuk janë motra e as binjake, por janë nënë e bijë


Nuk janë motra edhe pse ashtu duken! Ato janë amë e bijë, bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur Afërdita Demaku dhe vajzën e saj, shkruan Gazeta Infokus.Ato së fundmi kanë postuar një foto së bashku me vajzën e saj e cila është këngëtare po ashtu, në njërën nga ahengjet e shumta ku ato po i argëtojnë të pranishmit. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Në foto ato duken më shumë si motra binjake se sa si ëmë e bijë.Fotografia e tyre përveç që ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tyre në rrjetin social ka marrë edhe qindra komente e lëvdata. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Nuk janë motra e as binjake, por janë nënë e bijë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*