Nuk U Besoi Shqiptareve Por angazhoi kater Avokate Amerikan, Si E Komentoni


Kryetari i pralamentit te Republikes se Kosoves, Glauk Konjufca është shprehur se mbrojtja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është lënë në duar të katër avokatëve ndërkombëtar gje qe ai e cilson si gabim te Thacit JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Ai ka thënë se mbrojtja e UCK-së nuk duhet t’i lihet të bëhet dikujt që paguhet me miliona. “Na e kemi një avokat që ka mirë marrë do miliona, ky e mbron UCK. Gabim është me ja lënë mbrojtjen e UÇK-së avokatit me pare”, tha ai. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Nuk U Besoi Shqiptareve Por angazhoi kater Avokate Amerikan, Si E Komentoni"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*