Para Se Të Merr Presidencën, Shqiptarët I Bëjnë Surprizën E Madhe Joe Bidenit


Sot pritet të mbahet ceremonia zyrtare e inagurimit të presidentit të ri të SHBA-ve Joe Biden. Presidentit i është bërë surpriza e parë nga ana tjetër e oqeanit, përkatësisht në Kosovë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Disa banorë të fshatit Bibaj në Ferizaj i kanë vënë një rruge emrin e djalit të ndjerë të Joe Biden, Joseph R. “Beau” Biden”, në nder të tij. Pranë shkollës së shfatit gjithashtu është mbajtur dhe një ceremoni modeste rreth orës 10:30 të mëngjesit ku të ftuar ishin dhe përfaqësues të KFOR-it. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Nuk kanë munguar as flamuj të shumtë amerikanë ndërsa tek ura e madhe pranë autostradës shkruhej: “Ne si popull shqiptarë do t’i jemi mirënjohës gjithmonë popullit amerikan! Zoti e bekoftë popullin shqiptarë dhe popullin amerikan!”

Be the first to comment on "Para Se Të Merr Presidencën, Shqiptarët I Bëjnë Surprizën E Madhe Joe Bidenit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*