Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra


Georgina Rodriguez përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se e nisi palestrën menjëherë pas festave. Ajo publikoi një video duke ushtruar, teksa shihet e veshur me veshje sportive që ia theksonte fizikun asaj. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive


Në mbishkrimin që ia la fotos, ajo la të kuptohet se filloi punën për të hequr kilet e fituara gjatë festave. Ndryshe, Georgina e priti Vitin e Ri pranë Cristiano Rolaldos dhe fëmijëve të tyre, teksa kanë ndarë fotografi të shumta nga shtëpia luksoze e tyre. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Pas festës, Georgina publikon pamje të nxehtë nga palestra"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*