Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj

Pershendetje redaksi e nderuar ka shum kohe qe jom e interesuar te njoftoj nji djal shqiptar te sinqert ejo genjeshtar Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua vjecare deri tani asnjeher e martuaar por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon aNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kllko ne rek lam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit.

Be the first to comment on "Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*