Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj


Pershendetje redaksi e nderuar ka shum kohe qe jom e interesuar te njoftoj nji djal shqiptar te sinqert ejo genjeshtar Quhem Anjeza JOM 34 vjeqe ka kohe qe jetoj ne banes vetem dua qastet ti kaloj me nji mashkull te sinqert Ja Numri Im Jam nje grua ve’care deri tani asnjeher e martuaar.

Por as nuk kam pas lidhje me ndonje mashkull tjeter cte bej jam ere dhe ma kerkon aNI kam vendosur qe te martohem edhe pse pak von shpresoj se ne grupin tuaj tme ljmrohet ndokush nese keni interes kI iko ne rek lam 2 minuta dhe do merni infot e mija numrin e viberit. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT DUKE E HAP HAPSIREN RE KALMUESE ME POSHTE

Be the first to comment on "Pershendetje nga gjermania jam 34 vjeqe kerkoj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*