Pranë ujit, Genesis tregon gjoksin


Genesis Lopez është një nga spanjollet më të bukura. Ajo në Instagram së fundmi ka publikuar një foto ku mahniti me pamjen e saj.Në foto, bukuroshja ka reklamuar gjoksin derisa veshur kishte një palë rroba plazhi. Ajo nuk i la fort vend imagjinatës. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive


Be the first to comment on "Pranë ujit, Genesis tregon gjoksin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*