LAJM I FUNDIT: Puna ka përfundu, Vjosa Osmani do të jetë Presidente


Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, ka ndërhyrë në emisionin Debat Plus ku ka replikuar me analistin Dardan Gashi. Bahtiri i ka dërguar një mesazh drejtuesit të emisionit, ku i thotë se tashmë çështja e Presidentit ka përfundu dhe Vjosa Osmani do të jetë Presidente. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Bahtiri i ka dërguar një mesazh drejtuesit të emisionit, ku i thotë se tashmë çështja e Presidentit ka përfundu dhe Vjosa Osmani do të jetë Presidente. “Puna ka përfundu, Vjosa Osmani Presidente dhe pikë” thotë Bahtiri duke replikuar me analistin Gashi. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "LAJM I FUNDIT: Puna ka përfundu, Vjosa Osmani do të jetë Presidente"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*