shoku im miret me pol itik ka dy muaj ska ve dor ne mua


Redaksi e nderuar shkruan nji mami 33 vjeqe nga Tirana burri im miret me punime shkancore ka dy mauj sme ka prekur me dore vjehhri im nji katundar tan jeten ka punuar token me bujqesi e dhe esht shum fizikisht ne form , nji dit isha ne kuzhin duke ja bere nji kafe dhe burri ishte ne univerzitet ,dhe pa pritmas me kapi nga mbrapa por un nuk kisha fai pasi aij nuk dinte se. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

si te ndalet edhe ekish asp shum te madh plaku k dhe me shtrengonte nga b dhe nga gjo ksi im i madh duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate shokun plaku nga mbrapa un mbahesha per dere mashum kisha frig nga komshite se jo nga burri nese ka ndonji cun mamaje lete ljmrohet kliko r3kl amen dhe prit 2 minuta nese je epr viberin tim ju deshiroj fat

Be the first to comment on "shoku im miret me pol itik ka dy muaj ska ve dor ne mua"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*