Si e me kë e festuan Vitin e Ri Tea dhe Andi?


Emisionin e fundit të vitit që lamë pas, në “Përputhen” ishte e ftuar nëna e Andit. Tea dhe Andi i kërkuan produksionit ta kalojnë natën e ndërrimit të viteve së bashku dhe në rrjetet sociale nuk kanë ndarë asgjë nga kjo natë, përpos një videoje mjaft interesante në makinë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ata ndodhen në veturë me mamin e Andit dhe motrën e Teas, ku të dy i kanë quajtur “vjehrrë” dhe “kunatë”. “Gëzuar të gjithëve, gezuar” – shprehen duke uruar ata.


Be the first to comment on "Si e me kë e festuan Vitin e Ri Tea dhe Andi?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*