Si nuk u ka ardhur keq? 23-vjeçarja gjendet e pajetë në hotel, dyshohet se 11 meshkuj e kanë kapur me zor dhe e kanë bërë me të


Një vajzë është gjetur e pa jetë në dhomën e një hoteli në Filipine. Si bëhet e ditur ajo punonte si stjuardesë dhe dyshohet se 11 burra mund të kenë a buzuar me të me radhë.Christine Angelica Dacera, 23 vjeçe u gjet e pajetë në një vaskë të zbrazët të një dhome hoteli ku ajo dhe miqtë e saj po festonin natën e Vitit të Ri.Shefi i po li cisë së qytetit Makati, ku ka ndodhur kjo ngjarje ka thënë se 11 burra janë parë në dhomën ku ishte dhe e reja. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Nga 11 të a kuzua rit, vetëm tre prej tyre ishin miq të Dacera. Në rrjetet sociale kanë nisur komente rrëqethëse për të renë. Madje edhe kolegët e saj janë zemër thy er për 23-vjeçaren. Një prej tyre ka thënë:Unë gjithmonë do të çmoj dhe kujtoj mirësinë tuaj në punë. Uroj që të vihet dre jtësia në vend për të.” Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Si nuk u ka ardhur keq? 23-vjeçarja gjendet e pajetë në hotel, dyshohet se 11 meshkuj e kanë kapur me zor dhe e kanë bërë me të"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*