SKANDALOZE: Leonora Jakupi shkon t’a ndihmojë familjen e veshur 50 mijë euro!


E kuptoje injorancen e thelle dhe mos aftesine per t’i dalluar as edhe ngjarjet dhe vende ku prezanton dhe merr pjese. E kuptoje edhe egoizmin e skajshem e aparences per tu mbulu me lluks prej ‘kamve te kapuqi’. E kuptoj edhe tentimin per te rene ne sy duke u mbeshtetur tek veprat e bamirsise. Por se kuptoje kulmin e idiotsise qe disa persona e arrijne ( me ose pa vetedije ) Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Mire qe shkon tek familja e cila jeton ne varferi ekstreme me fustanin Gucci , pallte LV, kapele Dior, nje veshje qe per ty kape shifren simbolike 50 mij euro. POR t’pakten ti kishe zbathur qizmet moj per respekt, dhe higjene te atij femijut te vogel qe edhe ashtu jeton ne ato kushte mjerimi.
Se spo e marrim vesh pastaj? Kush eshte qellimi i viztes suaj e dashur kengetare? Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "SKANDALOZE: Leonora Jakupi shkon t’a ndihmojë familjen e veshur 50 mijë euro!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*