Spartak Ngjela: Liqeni i Ohrit i grabitur nga sllavet, por Shqipëria do ta rifitojë humbjen shekullore


Avokati i njohur në Shqipëri ka publikuar një foto provokatore në fejsbuk nga liqeni i Ohrit me nënshkrimin se Liqeni i Ohrit është i shqiptarëve dhe se ai është grabitur padrejtësisht nga sllavët, por shumë shpejt ai do të rifitohet sërish nga Shqipëria.

Në këtë status ai nuk ka lënë pa thumbuar as ish-kryeministrin tashmë në arrati Nikolla Gruevski duke e quajtur një hajdut. Liqeni i Ohrit… i gjerë dhe i grabitur nga sllavet. Por… Gruevski iku si hajdut, kurse Shqipëria do ta rifitojë humbjen e vet shekullore…- shkruan në facebook avokati Ngjela. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT DUKE E HAP HAPSIREN RE KALMUESE ME POSHTE

Be the first to comment on "Spartak Ngjela: Liqeni i Ohrit i grabitur nga sllavet, por Shqipëria do ta rifitojë humbjen shekullore"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*