U be nji vit qe me la burri tani i kam 38 vjet

ka 1 vit qe jom nda nga burriendetje jam 38 vjeqare burrin ekom ne gjermani ka disa vite dyshoj se e sht martuar atje dhe normal edhe un dua qe te njoftoj ndokend nese ka mundesi kuptohet te jet mashkull serioz dhe qe nuk esht lakmitar i pasurise un punoj dhe ne shum gjera jom e regult. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Kuptohet se jeta nuk shkon ka disa vite dyshoj se e sht martuar atje dhe normal edhe un dua qe te njoftoj ndokend nese ka mundesi kuptohet te jet mashkull serioz dhe qe nuk esht lakmitar i pasurise un punoj dhe ne shum gjera jom e regult por kuptohet se jeta nuk shkon vetem nese ka te interesuar let kl ikoj ne re klam dhe te pres 1 minut apo te me shkruaj ne msn faliminder ne mirkuptime kaloni sa ma bukur. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Be the first to comment on "U be nji vit qe me la burri tani i kam 38 vjet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*