Unë isha në një lidhje, ai erdhi dhe më tha “Do të jesh i imi ose askush” ne jemi të martuar tashmë 23 vjet- Këngëtarja zbulon detaje tronditëse për privatësinë!


Këngëtarja e famshme serbe Jana Todorovi kohët e fundit nuk është përgjysmuar dhe arriti të humbasë deri në 20 kilogramë. Ajo mban edhe epitetin këngëtare që ka gjoksin më të madh në skenë.

Jana është martuar e lumtur për 23 vjet me burrin e saj Ivan, me të cilin ka një vajzë, Christina Julien, dhe tani këngëtarja tregon se si u takuan në një mënyrë të pazakontë. Jana tregoi historinë e saj të dashurisë në emisionin “Magazine in”, dhe burri i saj hyri në jetën e saj krejt papritur, ndërsa ajo ishte në një lidhje.

“Jemi njohur saktësisht 23 vjet më parë në Kosovë, ku unë jetoja dhe këndoja. Ai erdhi të më dëgjonte sepse i duhej një këngëtar për restorantin e tij që po hapte në Mynih. Sapo më dëgjoi, “Dy orë më vonë, ai m’u afrua dhe më tha:” Ti do të jesh i imi ose i askujt “. “Kjo është ajo që dukej takimi ynë i parë,” tha këngëtari.

“Për më tepër, atëherë isha në një lidhje, pse të fshihesha tani kur shumë nga miqtë e mi e dinë se çfarë po ndodhte në atë moment, kështu që një muaj më vonë unë hyra në një lidhje serioze dhe u martova me Ivanin. Dhe kështu, ne jemi 23 vjeç së bashku dhe kemi një vajzë të vogël të bukur. “Nuk do të them se më ra në këndim, por mendoj se kështu ishte”, pranoi Jana.

Jana Todrovi jeton në një kështjellë në Postbauer-Heng, afër Nurembergut në Gjermani. Kjo kështjellë u ble nga vjehrri i saj Sveto Todorovi pesë vjet më parë dhe e gjithë prona mbulon 16 hektarë. Pranë pallatit ka një liqen, shtëpi ndihmëse, një park i madh, një pjesë e veçantë për kafshët. Pallati quhet Kago Todorovic dhe është ndërtuar në stilin barok me një notë të Rilindjes, dhe ka disa kulla që i japin asaj një bukuri të veçantë. ana konsiderohet një person modeste dhe ajo kurrë nuk ekspozon publikisht pasurinë e familjes së saj. Në pallat, ajo madje regjistroi videon për baladën “Unë jam e jotja”, por nuk tha se ishte pronë e saj. Vlera e këtij pallati vlerësohet në disa dhjetëra miliona.


Be the first to comment on "Unë isha në një lidhje, ai erdhi dhe më tha “Do të jesh i imi ose askush” ne jemi të martuar tashmë 23 vjet- Këngëtarja zbulon detaje tronditëse për privatësinë!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*