Vajza 28-Vjecare Nga Gjermania, Kerkon nje Djalë serioze, Ka Lënë Edhe Kontaktin E Saj


Nje vajze ka habitur shum njerez me zgjedhejn e saj per te gjetur fatin e jetes ajo ka zgjedhur facebookin per te kerkuar fatin e jetes,Ajo shkruan” Jam nje vajze 28 vjecare jetoj ne Germany, dua nje djale serioz ashtu sic jam un madje kam lene edhe numrin tim”.. Nese je nje djale serioz dhe deshuron qe te jetosh me mua ne Gjerman.…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5eki’onda pr tpar vidjeeonn

Cili do qe je ti qe po e lexon kete hallin tim mendo pak edhe per gjendjen ne te cilen gjendem. E ne qofte se ke ndonje shok apo mik qe mendoni se mund te lidheshima, ateher njoftoje, ashtu qe te kam mundesi qe te zgjedhiat qe mendoj se me pelqen. Te gjitha Liket dhe komentet do ti shikoj me kujdes JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU dhe mer numrin e V1 b3rit

Be the first to comment on "Vajza 28-Vjecare Nga Gjermania, Kerkon nje Djalë serioze, Ka Lënë Edhe Kontaktin E Saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*