Vajza e Krishtere Suedeze puthë “Kuranin” dhe ka një mesazh për botën!


Vajza e Krishtere nga Suedia puthë “Kuranin” ka një mesazh për botën!Nje vajze e Krishtere Europiane filloi nje fushate ne Suedi,per te puthur librin e Kuranit.”Une nuk e di se cfare shkruhet ne kete liber,por mendoje se ky liber flet per te miren e njerezise dhe per meshiren. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Dhe pas ketyre fjaleve,ajo puthi kuranin.Ajo i ftoi qe te gjithe ne kete fushate.İnshaallah dashte Zoti,ky Kuran qe ti puthe,do te te tregoje rugen e shpetimit. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Be the first to comment on "Vajza e Krishtere Suedeze puthë “Kuranin” dhe ka një mesazh për botën!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*