Vajza e Ukshin Hotit vjen me nje deklaratë te fuqishme për Albin Kurtiin, Albin ti je një


Erleta Hoti, vajza e atdhetarit Ukshin Hoti ka. reaguar duke ia kujtuar liderit të VV’së që nuk harroi të gj.ykojë kur iu nda çmimi një përkrahësi të Miloshevicit, ndërsa të .rrijë me aktorin francez nuk i pengoi..Hoti i ka kujtuar Kurtit gjithashtu edhe disa deklarata të aktorit francez, për Rusinë. Erleta Hoti, e bija e veprimtarit të njohur, Ukshin Hoti, e cila i ishte bashkuar Lëvizjes Vetëvendosje në prag të zgjedhjeve nacionale, ia ka parashtruar disa pyetje liderit të Vetëvendosje, Albin Kurti.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ish kandidatja për deputete, postimin në Facebook e nise me: Albin, a je ti?Lexojeni çfarë shkruan, Erleta Hoti:ALBIN A JE TI?Albin Kurti, duke i marre shembuj disa nga analistet tane i kam edhe une disa pyetje dhe propozime per ty. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

1. Albin qysh bre Burr i Dheut pranove me e udheheqe dialogun me Serbine? Ku i pate mendet kur vendose per kete veprim? 2. Albin, bashke me LVV-ne dhe disa subjekte tjera politike perse benit zhurme kur na njoftuat me lajmin se nga Serbia po na vie edhe nje Liste e dyshimte serbe? Nese te kujtohen, me mijera vota te shkruara “nga e njejta dore”, ” me te njejtin stilolaps” dhe “nga i njejti lokacion”! Por, asokohe pak njerezve u beri pershtypje kjo dukuri dhe ju haset ne vesh te shurdher institucional.3. Albin me pas qene ne vend teje s’kisha pranu me e udheheqe dialogun me Serbine, meqe meBeligradin vecse u vellazeruam kete jave permes Jabllanoviqit.4. Albin me me degju, te kisha propozu me e hape nje Selacka Radna Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Vajza e Ukshin Hotit vjen me nje deklaratë te fuqishme për Albin Kurtiin, Albin ti je një"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*