Vajza Shqiptare, që nuk ia lëshon udhën as Kim Kardashianit!/ FOTO


Sa herë përmendet Kim Kardashian, mendja na shkon tek të pasmet e saj të famshme. Falë të pasmeve të saj ‘bombë’ ajo është bërë model i shumë vajzave të reja


Njëra ndër to është edhe vajza bukuroshe nga Komorani, Uresa Zogu.Rrjetet sociale janë të mbushura me fotot e saj të ‘nxehta’. Madje ajo ka lënë përshtypje edhe tek fytyrat e njohura muzikore. Ishte Tayna ajo që vajza bukuroshe i ka marr vëmendjen, duke i lënë komente tek fotot e saj./Syri/
Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "Vajza Shqiptare, që nuk ia lëshon udhën as Kim Kardashianit!/ FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*