Veshja E Ngushte I Vizatoi Zogun Madje Edhe E Tregoi, Bora Zemani Cmend Fansat Ne


Prezantuesja aktuale e “Për’puthën”, Bora Zemani, është njëra ndër prezantueset më “IN” të momentit. Më një zgjuarsi të pa parë dhe trup në formë superseksi, Bora fitoj vëmendje dhe fansa përtej kufijve të Shqipërisë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në llogarinë e saj në instagram, Bora ka publikuar disa fotografi. E veshur me pantallona të ngushtë dhe një bluzë të shkurtë Bora nuk dukej si ‘bora’ e ftohet por, e ‘nxehtë’. Shiko fo tton e zja rrte ne rek1aamen ne vazhdim. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Veshja E Ngushte I Vizatoi Zogun Madje Edhe E Tregoi, Bora Zemani Cmend Fansat Ne"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*