“Vetëvendosjes nuk bën t’i lihet Kosova në dorë” mund ta kthej Serbin


Analisti politik, Faton Abdullahu përmes një postimi në facebook, ka reaguar pas fitores së Lëvizjes Vetëvendosje në qytetin e Podujevës. Abdullahu tha se rezultatet në Podujevë nuk mund të merren si mostër edhe për zgjedhjet qëndrore në Kosovë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Sepse Podujeva nuk e vuri në sprovë mungesën e guximit të VV-së për tu ballafaquar me dialogun me Serbinë. Një kryeministër tutcan në këtë segment që nuk do të përlyhet vet për ta nxjerrë Kosovën nga lloqi, nuk bën ti lihet timoni i Kosovës në dorë”, shkroi Abdullahu,

Be the first to comment on "“Vetëvendosjes nuk bën t’i lihet Kosova në dorë” mund ta kthej Serbin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*