Video E Albin Kurtit Që Siguroi Fitoren E BlDEN Në Këtë Shtetë Të Amerikës, Ja Si I’u Falënderuan


Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tri javë me parë kishte dalë kundër presidentit aktual të SHBA’së, Donald Trump dhe ka ftuar shqiptarët që jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që ta votojnë Joe Biden për president në zgjedhjet presidenciale. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai përmes një video-mesazhi në Facebook, kishte thënë se një votë për Biden, është një votë për të përforcuar vlerat e përbashkëta të drejtësisë, lirisë, vetëvendosjes dhe mundësive për të gjithë. Kurti tutje ka deklaruar se shqiptarët kanë vetëm një mik të vërtetë dhe një aleat të dëshmuar, sipas tij, ai është Joe Biden nga Partia Demokratike. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Video E Albin Kurtit Që Siguroi Fitoren E BlDEN Në Këtë Shtetë Të Amerikës, Ja Si I’u Falënderuan"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*