Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, shfaqet shumë “hot” në rrugë


Nëse dëshironi që të jeni gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes, atëherë merrni shembullin e Lauren Goodger, e cila herë pas here kthen gjithë sytë nga vetja e saj.

Ylli televiziv merr vëmendjen e fansave dhe jo vetëm sa herë shfaqet në publik, apo bën postime në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive


34-vjeçarja është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër, i cili i qëndron pas trupit dhe i ekspozon mjaft bukur format bombastike. Lauren ka vendosur që flokët t’i mbajë të lidhura, ndërkohë edhe make-up nuk e ka shumë të theksuar. Aktualisht ylli televiziv është në lidhje dashurie me Charles Drury, me të cilin duket se ka synime që të martohet dhe pse jo të kenë edhe një bebe.

Be the first to comment on "Ylli televiziv “çmend” kalimtarët, shfaqet shumë “hot” në rrugë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*