ZYRTARE: Bekim Balaj largohet nga Austria dhe rikthehet në kampionatin e tij te preferuar


Bekim Balaj la në këtë verë austriakët Sturm Graz pas dy sezonesh dhe deri në ditët e fundit ishte në kërkim të një aventure të re, të cilën e ka gjetur më në fund. Përmes një postimi në rrjetet sociale rusët e Nizhny Novgorod njoftojnë afrimin e sulmuesit të kombëtares kuqezi. 30-vjeçari ka firmosur për dy sezone me skuadrën e Premier Ligas. Ky është një rikthim për Balajn në Rusi, pasi më parë ka luajtur me Akhmat Grozyn dhe e njeh shumë mirë Rusinë, gjuhën dhe futbollin e këtij vendi. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "ZYRTARE: Bekim Balaj largohet nga Austria dhe rikthehet në kampionatin e tij te preferuar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*